Specjalizacja Producent Hurtownia Artykułów kuchennych i gospodarstwa domowego

Branża RTV i AGD
Dom i mieszkanie

Opis

Nasza firma jest obecna na europejskim rynku od 23 lat. Importujemy z Azji wytworzone przez nas sprzęty kuchenne i gospodarstwa domowego. Firma ma swoją siedzibę w Polsce.
W 2011 roku stworzyliśmy linię ekskluzywnych produktów kuchennych pod marką EDENBERG. Od tego czasu EDENBERG dynamicznie rozwija się dzięki dobrej jakości i doskonałemu zespołowi marketingowemu. Poświęcamy każdy dzień na dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów, które odpowiadają wysokim standardom rynku europejskiego w bardzo konkurencyjnych cenach.
EDENBERG oferuje szeroką gamę produktów kuchennych, które charakteryzują się przyciągającymi wzrok kolorami i wzorami odzwierciedlającymi światowe trendy.
Jesteśmy otwarci na pomysły pochodzące od naszych dystrybutorów i staramy się projektować produkty, które spełniają wymagania użytkowników.
Nasza firma wspiera swoich partnerów handlowych, aby utrzymali silną pozycję na konkurencyjnych rynkach i osiągali sukces biznesowy. Dzielimy się wiedzą na temat nowych produktów, trendów rynkowych i dostarczamy wczesnych informacji o planowanych dostawach nowych produktów.
Zespół EDENBERG przykłada dużą wagę do dokładnej kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.
Nasza firma posiada duży magazyn, który zapewnia ciągłość dostaw towarów do partnerów handlowych. Realizujemy duże zamówienia hurtowe w szybkim czasie. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi. Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj sie z nami dziś.


 


 

Dane kontaktowe EDENBERG PODUCENT HURTOWNIA Artykułów kuchennych i gospodarstwa domowego

ALEJA KRAKOWSKA 157
05-552, ŁAZY

Powered by Hurtownie.PL